ترجمه مقاله اصول اخلاقی در رابطه با رادیولوژی

مقالات ترجمه شده
مقالات ترجمه شده

دریافت ترجمه مقاله اصول اخلاقی در رابطه با رادیولوژی

  • عنوان انگلیسی مقاله: Radiological Ethic
  • عنوان فارسی مقاله: اصول اخلاقی مربوط به رادیولوژی
  • بخش: اخلاق پزشکی
  • فرمت فایل ترجمه شده: WORD
  • تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 7
    لینک دریافت رایگان PDF انگلیسی مقاله: دانلود
    ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.

چکیده ترجمه:

ابعاد اخلاقی مربوط به تلاش متخصصان در این بررسی ها به عنوان موضوع مهمی می باشد. به طور سنتی اصول اخلاق غرب به دنبال کشف و هدایت ما به سمت موارد صحیح، و انجام قضاوت های عادلانه، در مورد آنچه که ایده آل می باشد، می کشاند. اصول اخلاقی به دنبال کشف باید و شایدها بوده که اغلب در برابر موارد مطلق قرار می گیرد.

اصول اخلاقی سوالاتی را در ارتباط با ارزش هایی که ما می بایست مد نظر قرار دهیم، و در ارتباط با چگونگی زندگی مان، و ارتباطات افراد با یکدیگر و ماهیت های دیگر مطرح می کند. این موارد تا آنجا می باشد که فرد به طور قابل توجهی در مورد دیدگاه های اخلاقی خود، یا ارزش های اخلاقی دیگران یا تفکر در مورد قضاوت ها یا مقایسه آن ها با نگرش رقبا تا حدی که فرد به عنوان یک فیلسوف اخلاق می باشد، تفکر می کند.

در اولین بخش مربوط به این مبحث، به بررسی سنت فلسفه غرب، که میراث ما می باشد، می پردازیم. دوم، به بررسی تضادهای مهمی در ارتباط الگو های پزشکی امروزی می پردازیم. در مرحله سوم به تفکر در زمینه سیستم ارزشی جدید یا الگوها های جدیدی می پردازیم. که احتمالا برای تامین نیازهای متناسب با جامعه و بیماران، مد نظر می باشد، می پردازیم.

 

لینک دانلود: ترجمه مقاله اصول اخلاقی در رابطه با رادیولوژی
مطلب‌جو یک وب سایت با هدف انتشار مقاله، تحقیق، می باشد شما می توایند پس از انتخاب فایل و مقاله مورد نظر و کلیک جهت دانلود مراحل خرید را در سایت میهن همکار انجام دهید.
برای مشاهده ی راهنمای خرید از سایت میهن همکار اینجا کلیک کنید.
در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی بر روی لینک زیر کلیک کنید ویا با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید :
پشتیبانی سایت میهن همکار
شماره تماس:
۴۲۲۷۴۴۰۱(۰۴۱)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.